Chat with us, powered by LiveChat
https://www.creative-cables.sk/17_bebulbs BB-P05

BB-P05

Nový produkt

Dostupný

33,50 €

- +

Žiarovka LED E27 CRI 95 G150 - P04 je vysokokvalitný výrobok, ktorý poskytuje rovnomerné, teplé a príjemné svetlo, ideálne na osvetlenie domácich priestorov, ako sú obývacie izby, spálne a kuchyne, ako aj komerčných priestorov. Žiarovka má závit E27, ktorý umožňuje jednoduchú inštaláciu do terajších svietidiel.

Vlastnosti

Jednou z hlavných vlastností LED žiarovky E27 CRI 95 G150 je jej vysoký index podania farieb (CRI) 95, čo znamená, že nezkresľuje farby a poskytuje mimoriadne prirodzené a realistické svetlo.

Povrchová úprava

Táto veľká žiarovka vyzerá ako porcelánová vďaka špeciálnej povrchovej úprave skla. Cez nepriehľadný matný biely povrch vydáva rovnomerné mäkké a jemné svetlo, vďaka ktorému je táto LED žiarovka mimoriadne elegantná a dodáva štýl každému prostrediu, v ktorom je umiestnená. Je skvelá pre, lustre a závesné lampy s viacerými svetlami.

Úspora energie

Spotreba len 7 wattov z nej robí skvelú voľbu pre tých, ktorí chcú šetriť energiou. K tomu sa pridáva jej dlhá životnosť presahujúca 15,000 hodín používania, čím odpadá potreba častých výmien.

Farba a intenzita

Žiarovka P04 má teplé biele svetlo 2700K, vďaka čomu vie vytvoriť teplé a prívetivé osvetlenie. Žiarovka je tiež stmievateľná, čo vám umožní nastaviť intenzitu svetla podľa vašich potrieb a preferencií. Funkcia stmievania je užitočná najmä v spálňach a všeobecne v každom prostredí, kde občas chcete jemné svetlo.

Tvar

Veľká, výrazná žiarovka LED G150 má elegantný a moderný guľatý tvar, ktorý výborne ladí s akýmkoľvek štýlom prostredia a vďaka svojím rozmerom sa v priestore nestratí.

Viac detailov

 
Detaily

Typ svetelného zdroja: LED
Tvar: Glóbus (guľa)
Závit: E27
Priemer: 148 mm
Výška: 210 mm
Napätie: 220/240V
Výkon: 7W
Energetická trieda: F
Farba svetla: 2700 K
Svetelný tok: 640 Lm
Stmievateľná: Áno

Stmievateľná s LED stmievačom IGBT.

Ako vybrať regulátor: Je treba vziať do úvahy minimálny aj maximálny výkon. Ak je regulovaný výkon mimo toto rozpätie, zariadenie môže blikať a/alebo sa poškodiť.

 
Vlastnosti
PoznámkaStmievateľná
ZávitE27
Priemer150 Ø
Typ žiarovkyLed
Farba svetla2700°K
Napätie220V, 240V
Príkon7W
Energetická triedaF
TvarGlóbus, Glóbus
Uhol osvetlenia360°
Svetelný tok640 Lm
Farba sklaPorcelán
BrandBebulbs
Download PDF
 
Doručenie tovaru

Tovar, ktorý máme skladom v Českej republike, býva štandardne doručená v priebehu 2-5 pracovných dní.
V prípade, že tovar nemáme momentálne skladom v Českej republike sa dodacia lehota predĺži na 6-8 pracovných dní (pokiaľ sa jedná o hotové výrobky z našej ponuky počítajte radšej dlhšie termíny.
Vo výnimočných prípadoch sa môže doručenie tovaru predĺžiť, o tejto skutočnosti však zákazníka informujeme.
V prípade, že je Vaša objednávka naliehavá, najskôr sa prosím u nás informujte o dostupnosti tovaru.
Pre viac informácií ohľadne doručenia kliknite sem.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Menu