Chat with us, powered by LiveChat

Originálne káble Creative-Cables

Niektorí ich nazývajú farebné textilné káble, iní káble potiahnuté textilom alebo opletené káble, zatiaľ čo pre ďalších sú to jednoducho farebné káble. Ale už viac ako 10 rokov je ich pravé meno Creative-Cables.

Čím sú výrobky Creative-Cables tak výnimočné?

100% vyrobené v EU v Taliansku

Každý komponent Creative-Cables je vyrobený v Taliansku, od priemyselného procesu výroby káblov z PVC až po jemnú krajčírsku prácu pri výrobe textilných povrchov. Vrátane dizajnu, samozrejme!

Kvalita

na prvom mieste! Naše špecifikácie káblov, ktoré sú plne v súlade s prísnymi predpismi HAR a UL, sú neustále monitorované a neustále aktualizované. Tkanina použitá na povrchovú úpravu sa dodáva v jedinečných farebných odtieňoch od najlepších talianskych dodávateľov.

Pružnosť

náš kábel z PVC bol vyrobený na základe špeciálnej receptúry, ktorá maximalizuje jeho pružnosť a zabraňuje jeho vydúvaniu. Na celý kábel sa vzťahuje záruka Creative-Cables od povrchu až po jadro výrobku.

Náš výber

ktorý sa môže pochváliť najrozsiahlejším farebným katalógom na svete. Rôzne vlákna, od polyesteru cez bavlnu, ľan až po jutu v kombinácii s rôznymi textúrami plus exkluzívne a patentované vzory. K tomu všetkému ponúkame úžasné riešenia, ako napríklad radu Marlene, jemnú a ľahkú ako pierko.

Kábel... ten pekný!

Od roku 2012 máme poslanie: dať elektrickým káblom nový vzhľad.

DIZAJNOVÉ KÁBLE

Naše (legendárne) elektrické káble vo farebnom textilnom vyhotovení. Dostupné sú v mnohých rôznych textúrach, od bavlny cez ľan, polyester až po jutu, v stovkách farebných paliet od jednofarebných až po viacfarebné vzory. Okrúhle alebo krútené (stočené), s matným, lesklým alebo trblietavým efektom alebo s efektom peria. Našou snahou je pomôcť každému nájsť dokonalý kábel, ktorý vnesie svetlo do vášho každodenného života, domácnosti a kancelárskych priestorov.

TM08

RC23

TM05

RC04

ERM43

LANOVÉ KÁBLE

Naše elektrické káble s textilnou povrchovou úpravou ponúkame v niekoľkých tvaroch a podobách, vrátane lanových káblov. Laná sú k dispozícii v troch veľkostiach, 16, 24 a 30 mm, skrývajú tri elektrické vodiče s priemerom 0,75 mm a dodávajú sa s opletom z juty, režnej bavlny, prírodného ľanu aleno jemného lesklého vlákna. Skvelé pre vytvorenie závesného svietidla s veľkým efektom a minimálnou námahou.

Corde 3XL

Corde 3XL, câble électrique 3x0,75. Revêtement en jute brute.

Cordon tressé en jute et coton brut blanc 2XL

Corde 2XL, câble électrique 3x0,75. Revêtement en tissu lucide Bernadotte.

Cordon tressé en jute 2XL

KÁBLE PRE SVETELNÉ REŤAZE

Nadčasový šarm a moderná technológia. Naše svetelné reťaze s plochým káblom obdĺžnikového priemeru sú ideálnym riešením pre vašu záhradu (pri použití systému Lumet) aj pre vaše vnútorné priestory (pri použití systému Filé). Vyberte si svoju farbu, trebárs jemnú pastelovú alebo žiarivú neónovú, potom si vyberte potrebné príslušenstvo spomedzi roziet, objímok, decentralizátorov, svoriek, zástrčiek a háčikov a je to!

Electric cable for String Lights

Electric cable for String Lights

Electric cable for String Lights

Electric cable for String Lights

Electric cable for String Lights

EXTERIÉROVÉ KÁBLE

Tieto káble boli navrhnuté tak, aby odolali vlhkosti, dažďu, náhlym výkyvom počasia a zmenám teploty. S Creative-Cables statočne prekonáte každú búrku! Vďaka dvojitému elastomérovému gumovému lemovaniu sú tieto káble odolné voči teplotám od -25° do + 60°. K dispozícii sú v 7 farbách a povrchoch, od umelého hodvábu po jutu, a dodajú šarm a eleganciu každému vonkajšiemu priestoru.

SN04

SX08

SN06

SM04

SN06

KÁBLE SO ŠIRŠÍM PRIEMEROM

Kto povedal, že to v profesionálnom prostredí nemôžete mať funkčné a štýlové zároveň? Spoločnosť Creative-Cables prišla s elektrickými káblami s širším priemerom pre inštalácie, kde môže byť vyššia energetická záťaž: sú k dispozícii v akejkoľvek farbe, okrúhle alebo krútené, s napájacími lištami alebo na inštaláciu na stenu.

JE TOHO VIAC!

Plná náruč látky pomáha zvyšovať predaj. Možno sme posolstvo Mary Poppins trochu pozmenili, ale je to tak! Keď sa kreativita skombinuje s rôznymi farbami a textúrami, otvorí sa svetelným káblom celý nový svet. Vymýšľanie rôznych spôsobov, ako urobiť káble funkčnými a zároveň módnymi, nás tak bavilo, že sme sa rozhodli urobiť ďalší krok: aj naše káblové chráničky (husie krky) a flexibilné trubice pre svietidlá sme potiahli látkou! Výsledok? Naše Creative Tubes, ktoré vytvárajú praktické a atraktívne priznané elektroinštalácie, a Creative Flex, kovová ohybná trubica, ktorú môžete ručne tvarovať.


Menu