Chat with us, powered by LiveChat

Inteligentné rozhodnutie pre inteligentné osvetlenie!

Naším poslaním tu v Creative-Cables je uľahčiť vám život svetlo za svetlom. Pozrite sa, ako prospejete svojej "inteligentnej domácnosti" našimi Wi-Fi žiarovkami, rozetami a lampami, ktoré sa dokonale hodia do každého prostredia a ľahko sa inštalujú.

Prečo si nás vybrať?

Najvyššie pohodlie pre každú miestnosť a každú príležitosť

Príjemne ste sa uvelebili na pohovke a nechce sa vám vstávať? Jednoduchým gestom ruky stlmíte alebo pridáte osvetlenie toľkokrát, koľkokrát budete potrebovať.

Zvýšenie bezpečnosti počas vašej neprítomnosti

Inteligentné osvetlenie je jednoduchý a účinný spôsob, ako odradiť možných zlodejov. Všetci si môžu myslieť, že ste doma, keď svetlá zapnete v ľubovoľnom okamihu alebo ich rozsviecanie vopred naplánujete.

Úspora energií (a pěnazí)

Všetci sme to zažili: odchádzali sme z domu v zhone a zabudli sme tu a tam vypnúť niekoľko svetiel. Teraz to budete môcť skontrolovať prostredníctvom aplikácie v telefóne a vypnúť akékoľvek svetlo na diaľku.

Kde začať?

Jediné, čo potrebujete pre systém inteligentného osvetlenia, je wi-fi. Bez námahy pripojte každé zariadenie priamo alebo prostredníctvom určených aplikácií či protokolov. Naše produkty (ako napríklad žiarovky a rozety) môžete spravovať v aplikácii Smart Life (App Store / Play Store). Stiahnite si aplikáciu, postupujte podľa pokynov a vstúpte do portálu Smart-World.

Predstavte si to: sedíte na pohovke, pozeráte film pod teplou dekou a stlmíte lampu z telefónu. Alebo nesiete hrnček s horúcim čajom z kuchyne do obývačky a aby ste sa nepotkli, zapnete svetlo hlasovým príkazom.

Uľahčite si život s našimi wifi svietidlami a žiarovkami, obsluhujte ich na diaľku prostredníctvom aplikácie v telefóne alebo vďaka inteligentným zariadeniam, ako je Alexa alebo Google home. Už nebudete potrebovať vypínač, len svoj hlas a internetové pripojenie. Čakajú vás nekonečné možnosti, dokonca aj v takej jednoduchej veci, ako je intenzita svetla a podanie farieb.

A čo môžete s chytrým osvetlením robiť?

Accendere, spegnere o verificare lo stato delle luci con un tocco dello smartphone o tramite l’assistente vocale. Anche da fuori casa.

Automatizzare l’accensione delle luci in base alla tua posizione o all’orario.

Aumentare o diminuire l’intensità luminosa oppure cambiare la tonalità di bianco della lampadina.

100% Smart Wi-Fi žiarovky

Silné, prirodzené osvetlenie alebo mäkké, teplé a tlmené? Nemusíte si vyberať! So žiarovkami Wi-Fi budete môcť zmeniť názor podľa príležitosti a nálady. A čo je ešte lepšie, tieto inteligentné žiarovky sú kompatibilné s akýmkoľvek typom lampy, takže či už si vyberiete jednu alebo dvadsať, nebudete musieť nijako zasahovať do systému osvetlenia vášho domu.

Inteligentné rozety pre vašu lampu na mieru.

Zvažujete inštaláciu lustra s viacerými závesmi, ale kupovať 6, 8 alebo 10 inteligentných žiaroviek máte za plýtvanie? Alebo čo horšie, našli jste perfektnú žiarovku presne v tom tvare a farbe, ktoré ste hľadali, ale nepredáva sa v smart verzii? Žiadne obavy, naše inteligentné rozety vám kryjú chrbát! Nakonfigurujte si ľubovoľnú lampu a pridajte žiarovky podľa svojho vkusu. Pozrite si široký výber roziet na našej webovej stránke alebo v ktorejkoľvek predajni Creative-Cables a prineste si domov svoje ideálne svietidlo.

SMART valcová kovová stropná rozeta

LED SMART WI-FI žiarovka Glóbus

Inteligentné exteriéry

V neposlednom rade sa naše inteligentné osvetlenie dá použiť na osvetlenie vonkajších priestorov, ako sú terasy, verandy a záhrady. Ako? Samozrejme s Eivou! Prvý systém vonkajšieho osvetlenia so stupňom krytia IP65 sa teraz zmenil na inteligentný. EIVA, ktorá je už teraz mimoriadne praktická vďaka svojej robustnosti a odolnosti voči poveternostným vplyvom, sa teraz dá zapínať a vypínať prostredníctvom aplikácie alebo hlasového ovládania, ak ste zaneprázdnení čítaním, behaním so psom alebo opaľovaním sa pri bazéne.

Snake EIVA Wi-Fi, prenosná vonkajšia lampa

LED SMART WI-FI žiarovka Glóbus


Menu