Chat with us, powered by LiveChat

Porcelán

Keď nesmrteľný šarm porcelánu stretne nekonečný, farebný svet Creative-Cables ... vznikajú jedinečné a exkluzívne výrobky! Premena vašich stenových elektrických inštalácií na vintage doplnky nebola nikdy jednoduchšia.

Hladký, oslňujúci, rafinovaný. Porcelán je nespornou kráľovnou v oblasti interiérového dizajnu a dekorácií, vďaka svojej nedotknutej elegancii a technickým vlastnostiam. Preto bolo prirodzené navrhnúť kolekciu ohromujúcich a vysokokvalitných porcelánových komponentov, ktoré vylepšia vaše elektrické inštalácie, aniž by boli nutné invazívne úpravy vašich stien.

Nová kolekcia Creative-Cables z porcelánu bola navrhnutá s jediným cieľom: zlepšiť a modernizovať spôsob, akým je tento materiál používaný v každodennom živote. Modulárne, pripravené na použitie komponenty s optimálnymi izolačnými vlastnosťami a mechanickou odolnosťou sa spoja a vytvoria farebný, hravý systém elektroinštalácie na stene, kde minulosť a prítomnosť dokonale splývajú. 

Prepínače, zásuvky, spojovacie krabice a farebné stočené káble: zábavné a jedinečné produkty, ktoré vylepšia vaše elektrické systémy z obyčajných na neobyčajné.

 • 29,80 € Dostupný
  Čierna porcelánová prepínač s gombíkom slúži na ovládanie jedného svetla z viacerých miest. Tento vintage komponent vyrobený z kvalitných materiálov a dokonale spracovaný elegantným finišom, je ideálny pre tých, ktorí chcú dosiahnuť vintage atmosféru v ich domácnosti alebo kancelárii.Aké sú výhody použitia porcelánu v elektrickom systéme?Porcelán je...
 • 28,60 € Dostupný
  Biely keramický prepínač so skrutkou je vintage komponent používaný na ovládanie jedného svetla z viacerých miest. Vyrobený z kvalitných materiálov a dokonale dokončený elegantným vzhľadom, tento prepínač je ideálny pre tých, ktorí sa snažia dosiahnuť vintage atmosféru vo svojom domovskom alebo kancelárskom priestore.Čo charakterizuje keramiku v...
 • 29,80 € Dostupný
  Čierna elektrická vypínačka z porcelánu s motýlikovou maticou je perfektná na pridanie toho vintage dotyku do akýchkoľvek odkrytých elektrických inštalácií. Motýliková matica je unikátny produkt, ktorý naozaj odlišuje celý systém a dáva mu zábavný retro vzhľad. Tento komponent sa používa na zapnutie a vypnutie jedného svetla z viacerých miest pomocou...
 • 28,60 € Dostupný
  Biela porcelánová prepínač s reguláciou krútiacim diskom je dokonalým doplnkom pre vytvorenie jedinečného retro dotyku akéhokoľvek systému vystaveného elektrickému prúdu. Tento komponent sa používa na zapínanie a vypínanie jedného svetla z viacerých miest pomocou otočenia maticou.Čo rozumieme pod pojmom "rozbočovač"?Rozbočovač je elektrická zložka...
 • 17,80 € Dostupný
  Porcelánová stenová zásuvka typu Schuko bola navrhnutá s vysokokvalitnými materiálmi, aby zabezpečila bezpečnosť a odolnosť. Táto zásuvka má označené napätie 250V, čo umožňuje udržať prúd až do 16A. Tiež je vybavená Schuko zásuvkou, ktorá umožňuje pripojenie akéhokoľvek zariadenia s dvoma pólovými zástrčkami a uzemňovacím kontaktom.Čo znamená Schuko...
 • 12,20 € Dostupný
  Ak hľadáte spoľahlivý elektrický systém na stenu s vintage nádychom, táto 4-cestná porcelánová krabica pre povrchové inštalácie je pre vás dokonalou voľbou. Vyrobená z vysokokvalitného a odolného porcelánu zaručuje dlhotrvajúce výkony.Čo znamená spojovacia krabica?Spojovacia krabica je nevyhnutnou súčasťou elektrického systému, ktorá umožňuje...

Kľučka alebo motýlie matice?

Prepínače a rozvádzače nikdy nevyzerali tak dobre! Rozhodli sme sa nahradiť obvyklé tlačidlo dvoma jedinečnými a inovatívnymi riešeniami, v plnom štýle Creative-Cables. Po prvé, môžete osvetliť svoj porcelánový elektrický systém s zábavnými prepínačmi v podobe gombíkov inšpirovaných jednoduchými vodnými kohútikmi, pre nadčasový pôvab a vintage šarm. Na zapnutie a vypnutie svetla budete mať tiež možnosť zvoliť motýliu maticu, ktorá sa dodnes používa na ručné upevnenie nábytku alebo elektrických komponentov. Tak na čo ešte čakáte? Vyberte si svoj obľúbený model a doplňte ho farbou, ktorá najlepšie zodpovedá vášmu štýlu a dekoru.

Kľučka alebo motýlie matice?

Prepínače a rozvádzače nikdy nevyzerali tak dobre! Rozhodli sme sa nahradiť obvyklé tlačidlo dvoma jedinečnými a inovatívnymi riešeniami, v plnom štýle Creative-Cables. Po prvé, môžete osvetliť svoj porcelánový elektrický systém s zábavnými prepínačmi v podobe gombíkov inšpirovaných jednoduchými vodnými kohútikmi, pre nadčasový pôvab a vintage šarm. Na zapnutie a vypnutie svetla budete mať tiež možnosť zvoliť motýliu maticu, ktorá sa dodnes používa na ručné upevnenie nábytku alebo elektrických komponentov. Tak na čo ešte čakáte? Vyberte si svoj obľúbený model a doplňte ho farbou, ktorá najlepšie zodpovedá vášmu štýlu a dekoru.

Ideálne pre...

Retro štylizované odhalené elektrické káblovovody z porcelánu vyžarujú teplú a prívetivú atmosféru, dokonale doplnenú ich starobylým čarom. Vidiecke domy, horské chaty, vily v retro štýle a historické domy sú len niektorými z miest, kde sa tento typ systému stáva nielen funkčným riešením, ale tiež tým, ktorý sa dokonale hodí k okolitému prostrediu.

Prepínač/rozvádzač v čiernej porcelánovej s motýľou maticou

Porcelánová stenová zásuvka typu Schuko

Textilný elektrický kábel so širším priemerom

Spínač/Prepínač v bielom porceláne s knôbkou

Vypínač/prepínač v bielej porceláne s motýlikovou skrutkou

Fermaluce 90° Monochrome, nastaviteľné porcelánové bodové svietidlo

Porcelánová spojovacia krabica

Vypínač/prepínač v bielej porceláne s motýlikovou skrutkou

Závesná lampa so stočeným textilným káblom a porcelánovými prvkami - Vyrobená v Taliansku

Spínač/odklápač v čiernom porceláne s gombíkom

Spínač/Prepínač v bielom porceláne s knôbkou

Porcelánová stenová zásuvka typu Schuko

Textilný elektrický kábel so širším priemerom

Porcelánová spojovacia krabica

Obnovenie veľkých klasikov môže byť zábavné, a tieto Creative-Cables evergreeny spolu s našimi novými porcelánovými komponentmi sú toho príkladom: pre inštalácie v retro štýle podobné tým, ktoré sme videli v časopisoch 50. rokov.

Pýšime sa výrobou našich veľkých tkaných káblov s otočenými vláknami, ktoré sú 100% vyrobené v Taliansku, nádherné a plné farieb. Tieto káble dokonale ladia s našimi porcelánovými komponentmi a vytvárajú tak pôsobivé odhalené elektrické systémy. Pre vonkajší stenový systém s jednoduchým a živým estetickým dojmom, ktorý sleduje najnovšie trendy v domácom dizajne a architektúre.

Zistite, ako nasadiť porcelánový dýhový implantát

Upozornenie:

 • Používajte len v interiéri
 • Inštaláciu zverte odbornému personálu
 • Na použitie v osvetľovacích zariadeniach a zariadeniach s bežnými zásuvkami
 • Používajte iba textilné káble s dvojitou izoláciou (napríklad Creative-Cables)
 • Prvý izolátor/stenové upevnenie by malo byť umiestnené vo vzdialenosti max. 5 cm od zásuvky, vypínača alebo rozvodnej skrine. Ďalšie by mali byť umiestnené vo vzdialenosti 80 - 100 cm.

Menu