Prejsť na obsah

✌🏼Doprava zdarma nad 100€

Dajte dva Made in Italy do Londýna

Už sme spolupracovali s Eataly, keď sme otvorili náš obchod v ich predajni v Mníchove. A teraz sme to urobili znova…

Spojili sme sily, aby sme osvetlili priestor Eataly, otvorený 20. mája 2020 v Londýne: 5 000 rôznych druhov jedál a viac ako 2 000 vínových etikiet bude osvetlených našimi svetlami vďaka projektu na mieru, ktorý sme vypracovali v spolupráci s ich architektom Thomasom Bartolim.


S viac ako 25 predajňami po celom svete, od Talianska po Japonsko cez Rusko, Spojené štáty a Arábiu, Eataly je symbolom excelentnosti talianskeho jedla. Jeho slogan znie: „Jesť po taliansky, žiť po taliansky“.


Riešenia vyvinuté na mieru, umožnené vďaka našim skúsenostiam s maximálnym prispôsobením priestorov a osvetlenia. Napokon, práve schopnosť správne nasvietiť každý priestor nás vždy odlišovala. Sme radi, že sa nám to podarilo? Ešte viac! Myslíme si, že spojenie Made in Italy jedla z Eataly a nášho Made in Italy v osvetlení je vynikajúce.

Viac ako 200 závesných svietidiel
, ktoré zo stropu osvetľujú eskalátory. Každé svietidlo bolo vyrobené na mieru, aby presne vyhovovalo ich želaniam a potrebám.

Bary a reštaurácie na hornom poschodí sú osvetlené našimi jednotlivými závesnými svietidlami.

Pre každý priestor sme vytvorili riešenia na mieru.

Naše riešenia pre Eataly

1. Závesná lampa s textilným káblom, dvojitým tienidlom TUB-E14 a kovovými povrchovými úpravami.

2. Závesná lampa s textilným káblom, tienidlom Bistrot a kovovými detailmi.

3. Závesná lampa s textilným káblom, tienidlom Ellepi a kovovými detailmi.

Ak si myslíte, že riešenia na mieru sú možné len pre drahé inštalácie vo veľkých priestoroch, vedzte, že my v Creative-Cables sa špecializujeme na dokonalé riešenia pre každý priestor.

Predchádzajúca položka Ďalšia položka
close
close
close
I have a question
sparkles
close
product
Hello! I am very interested in this product.
gift
Special Deal!
sparkles