Chat with us, powered by LiveChat

CABLESS

CABLESS

CABLESS01

Univerzálny, minimalistický a bezdrôtový. Cabless01 je prvá prenosná lampa napájaná vnútornou dobíjateľnou batériou od spoločnosti Creative-Cables.

Drevené telo, esenciálny dizajn a technologické srdce vás môžu voľne sprevádzať na každom kroku a prispôsobiť sa každému prostrediu: od terasy, kde rozžiari vaše romantické večery, až po pracovný stôl, pripravený inšpirovať vás novými nápadmi.

Vďaka vymeniteľným žiarovkám a 3 úrovniam jasu poskytuje teplé, harmonické svetlo na každú príležitosť. Doma, v ateliéri, na záhrade, v reštaurácii.

Udržateľný dizajn

Udržateľné materiály, energetická účinnosť a znižovanie množstva odpadu boli vždy kľúčovými prvkami našej značky. Preto sme prišli s modulárnym výrobkom, ktorý vydrží, bude sa vyvíjať a nepodlieha len sezónnym trendom.

Prírodné a prémiové materiály

Drevený podstavec s hladkým a odolným povrchom v troch výrazných farbách: prírodné drevo, biela a čierna. Mosadzný dotykový vypínač navyše dodáva svietidlu Cabless01 ďalší nádych elegancie a sofistikovanosti.

Možnosť opravy

Cabless01 je plne rozložiteľný. Na konci životnosti každej jednotlivej súčasti - od batérie až po žiarovku - ju môžete jednoducho vymeniť. Cieľ? Predĺžiť životnosť výrobku a znížiť plytvanie elektronickými zdrojmi.

Krásna a prenosná, ale nielen to...

Vyrobené v Taliansku

Drevo, z ktorého je vyrobená základňa, sa vyrába v Taliansku. Základná doska v srdci lampy je navrhnutá v Taliansku. Lampa Cabless01 bol navrhnutá a vyrobená v Taliansku. Pre výrobok, ktorý sa pýši ochrannou známkou symbolom dokonalosti aj vo svete.

Nabíjateľná

Lampu Cabless01 si môžete vziať kamkoľvek chcete vďaka internej batérii: neskôr ju môžete dobiť pomocou jednoduchého kábla USB-C a pripojiť k sieťovej nabíjačke, powerbanke alebo k počítaču.

CABLESS02

Zaoblené línie a elegantný dizajn lampy Cabless02, napájanej batériami, ktorá spája polguľovitý podstavec z jelšového dreva s kovovým nadstavcom.

Vďaka zdanlivo jednoduchému tvaru sa táto lampa výborne hodí na každý stôl, od tých najmodernejších lounge barov až po boho chic miestnosti, a to vďaka kombinácii dreva, teplého a mäkkého, a kovu, sofistikovaného a súčasného.

Podstavec, nadstavec, objímka, žiarovky: všetky prvky možno kombinovať a vytvoriť tak ideálnu lampu. A na konci ich životnosti ich možno vymeniť, čím sa zníži množstvo elektronického odpadu.

CABLESS12

Essenziale, leggera e senza fili, ma non per questo senza una grande possibilità di personalizzazione: tra le lampade a batteria firmate Creative-Cables, Cabless12 è quella che può cambiare maggiormente volto, grazie alla predisposizione per il paralume.

Base semisferica in legno, affusolata estensione in metallo e portalampada con doppia ghiera, da impreziosire con il paralume che più si adatta al tuo stile e all’ambiente, dalla teletta alla rafia.

E come tutte le lampade a batteria della linea Cabless, è totalmente scomponibile: per essere bella per te, ma anche buona per l’ambiente.


Menu