Chat with us, powered by LiveChat

Creative Flex je osvetlovací systém, ktorého základom je ohybná ocelová rúrka tvoriaca telo svietidla. S ňou vytvoríte svietidlá jednoduché aj viacnásobné, stolné, závesné i nástenné, v najrôznejších tvaroch a povrchových úpravách podľa svojej fantázie.

Trubica Creative Flex sa dá se ohýbať a kútiť všetkými smermi a je dostupná v troch dĺžkach, abyste pre svoje požiadavky mohli vyberať z naozaj veľkej škály možných tvarových a priestorových riešení. Na voľbu farebnosti ste u nás už zvyknutí: v tomto prípade je pre vás pripravených 15 farieb a vzorov textilného plášťa a 5 povrchových úprav koncových svoriek. Dokonalá flexibilita, čo poviete?

15 textilií

Pätnásť dostupných poťahov je navrhnutých tak, aby ladili s akýmkoľvek prostredím. Sme si istí, že nájdete ten, ktorý bude sedieť vášmu štýlu.

5 koncových svorek

Aby bolo vaše svietidlo Creative Flex ozaj vyladené, vyberte si jednu z piatich farieb kovových koncových svoriek. Farby opletov i svoriek sú vybraté tak, aby k sebe pekne hodili.

3 délky

Nech sú vaše požiadavky na osvetlenie akékoľvek, isto ich zvládnete uspokojiť aj vďaka možnosti výberu z troch dĺžok tejto ohybnej trubice pre svietidlá.

Tvarujte své nápady s Flex 30 cm!

Viete si predstaviť,ako by ste vymodelovali svoju chvíľku relaxácie? Využite Flex 30 pre osvetlenie vaších čítateľských kútikov, či už je to v kresle, na pohovke alebo v posteli.

Tvarujte svoje nápady s Flex 60 cm!

Vaše miestnosti už nie sú vymedzené stenami! Rozpohybujte priestor s Flex 60: Predstavte si,ako sa budú vynímať vaše nápady plné svetla na stene vašej obývacej izby a koľko osobitosti môžete dať stenám vašej pracovne.

Tvarujte své nápady s Flex 90 cm!

Vaším limitom je nebo nad vami! S Flex 90 sa nemusíte nechať obmedzovať. Predstavte si, že spíte pod hviezdnou oblohou v pohodlí vlastnej postele alebo nachádzate inšpiráciu pri pohľade na strop osvetlený vlastnými nápadmi. Toto je len niekoľko návrhov... nechajte svoju kreativitu voľne bežať!

NECHTE SE INSPIROVAT

Flex lamp 30

Flex lamp 90

Flex lamp 60


Menu