Chat with us, powered by LiveChat
https://www.creative-cables.sk/1_creative-cables BABW3020


Nový produkt

Dostupný

137,20 €

- +

Červená stolová lampa je zaujímavou a charakteristickou dizajnovou voľbou, ktorá dodá každému priestoru osobitosť a štýl. Ak hľadáte dizajnový prvok s intenzívnou, žiarivou farbou, ktorý dokáže urobiť dojem a rozžiariť celú miestnosť, táto stolová lampa je určite pre vás.

Z čoho sa táto lampa skladá?

Srdcom produktu je Posaluce Cubetto, vyrobená v Taliansku z prírodného dreva. Aby sme ju naplnili energiou a osobitosťou, rozhodli sme sa ju natrieť žiarivo červenou farbou a zladiť s ňou textilný kábel s kožušinovým efektom Marlene. Kábel je dlhý približne 2 metre, čo je dosť na to, aby ste mohli stolnú lampu umiestniť kamkoľvek chcete, a zároveň zaručuje maximálnu praktickosť a výsledok, ktorý nemôže zostať bez povšimnutia. Túto žiarivú lampu dopĺňa vypínač a zástrčka.

Extra prvok: kónická žiarovka s porcelánovým efektom

Na dotvorenie vzhľadu tejto stolovej lampy sme ju skombinovali so žiarovkou s porcelánovým efektom a kónickým tvarom, ktorá rozptyľuje teplé a príjemné svetlo a vytvára útulnú a exkluzívnu atmosféru. Žiarovka s porcelánovým efektom dokonale ladí s dreveným podstavcom natretým pastelovou zelenou farbou, čím vytvára dokonalú harmóniu materiálov a farieb.

Táto stolová lampa je ideálna na použitie na pracovnom stole alebo nočnom stolíku a dodá vášmu interiéru štýl a osobitosť. Teplé a príjemné svetlo, ktoré vyžaruje kónická žiarovka s porcelánovým efektom, vytvorí útulnú a relaxačnú atmosféru pre vaše chvíle odpočinku.

Celkovo je naša červená stolová lampa ideálnou voľbou, ak hľadáte jedinečný a pútavý dizajnový prvok do svojej izby. Vďaka červeno natretému drevenému podstavcu v tvare kocky, zodpovedajúcemu chlpatému textilnému káblu s vypínačom a zástrčkou a kužeľovej žiarovke s porcelánovým efektom dodáva táto stolová lampa nielen veľa štýlu, ale vytvára aj skutočne jedinečnú atmosféru.

Viac detailov

 
Detaily

Stolová lampa sa skladá z:

  • Cubetto z červeno lakovaného dreva, rozmery strán 9,3 cm - objímka: E27 max. 70 W; napätie: 220-240 V
  • 2 m textilný kábel 2x0,75 plameň červený TP09 (150 cm od zástrčky k vypínaču + 50 cm od vypínača k Posaluce Cubetto)
  • 2-pólová 10A európska zástrčka biela
  • dvojpólový vypínač farba biela

Certifikát CE

Vyrobené v Taliansku

Žiarovka [DL700245]: LED, Siro E27 Porcelán, 220/240V, 6W, 540 LM, 2700K, trieda F, šírka 143 mm, výška 170 mm, stmievateľná

Download PDF
 
Doručenie tovaru

Tovar, ktorý máme skladom v Českej republike, býva štandardne doručená v priebehu 2-5 pracovných dní.
V prípade, že tovar nemáme momentálne skladom v Českej republike sa dodacia lehota predĺži na 6-8 pracovných dní (pokiaľ sa jedná o hotové výrobky z našej ponuky počítajte radšej dlhšie termíny.
Vo výnimočných prípadoch sa môže doručenie tovaru predĺžiť, o tejto skutočnosti však zákazníka informujeme.
V prípade, že je Vaša objednávka naliehavá, najskôr sa prosím u nás informujte o dostupnosti tovaru.
Pre viac informácií ohľadne doručenia kliknite sem.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Menu