Chat with us, powered by LiveChat
https://www.creative-cables.sk/1_creative-cables BABW6019


Nový produkt

Dostupný

131,60 €

- +

Ak hľadáte stolnú lampu, ktorá je funkčná, elegantná a má jedinečný charakter, táto originálna zelená lampa je ideálnym riešením, ktoré dodá každému interiéru nádych sviežosti a vitality a vytvorí uvoľňujúcu a príjemnú atmosféru.

Aké vlastnosti má táto lampa?

V tejto hravej pastelovo zelenej verzii je naša ikonická Posaluce Cubetto stolová lampapredstavujeminimalistický a nevyhnutný drevený podstavec v tvare kocky, maľovaný v žiarivej pastelovej zelenej farbe, ktorý sa hodí k modernému, škandinávskemu alebo vychytenému interiéru.

Vhodný sfarbený textilný kábel biely vypínač a zástrčka ladia s lakovaným dreveným podstavcom, čím vytvárajú zaujímavý efekt estetickej kontinuity. Textilný kábel Creative-Cables je dlhý približne 2 metre, čo je dosť na to, aby ste mohli zelenú stolnú lampu umiestniť kamkoľvek chcete, a zároveň je maximálne praktický.

Dodatočný prvok: žiarovka s porcelánovým efektom

Aby sme dokončili vzhľad tejto krásnej stolovej lampy, skombinovali sme ju so žiarovkou s porcelánovým efektom, ktorá rozptyľuje teplé a príjemné svetlo, čím vytvára útulnú a relaxačnú atmosféru. Žiarovka s porcelánovým efektom sa dokonale hodí k drevenému podstavcu natretému pastelovou zelenou farbou, čím vytvára dokonalú harmóniu materiálov a farieb.

Ak hľadáte stolnú lampu s jedinečným dizajnom a živým charakterom, naša zelená stolná lampa je pre vás ideálnym riešením. Vďaka kubickej drevenej základni natretej pastelovou zelenou farbou, zodpovedajúcemu textilnému káblu s vypínačom a zástrčkou a žiarovke s porcelánovým efektom sa táto stolová lampa hodí do každej miestnosti a prostredia a vytvorí uvoľňujúcu a príjemnú atmosféru. Nenechajte si ujsť príležitosť dodať svojmu domovu alebo firme nádych sviežosti a vitality pomocou našej zelenej stolnej lampy.

Viac detailov

 
Detaily

Stolová lampa sa skladá z:

  • Cubetto zo zeleného lakovaného dreva, veľkosť strán 9,3 cm - objímka: E27 max 70W; napätie: 220-240V
  • 2 m textilný kábel 2x0,75 zelený RZ06 (150 cm od zástrčky k vypínaču + 50 cm od vypínača k Posaluce Cubetto)
  • 2-pólová 10A európska zástrčka biela
  • dvojpólový vypínač farba biela

Certifikát CE

Vyrobené v Taliansku

Žiarovka [DL700242]: LED, Creta E27 Porcelán, 220/240 V, 6 W, 540 LM, 2700 K, trieda F, šírka 118 mm, výška 130 mm, stmievateľná

Download PDF
 
Doručenie tovaru

Tovar, ktorý máme skladom v Českej republike, býva štandardne doručená v priebehu 2-5 pracovných dní.
V prípade, že tovar nemáme momentálne skladom v Českej republike sa dodacia lehota predĺži na 6-8 pracovných dní (pokiaľ sa jedná o hotové výrobky z našej ponuky počítajte radšej dlhšie termíny.
Vo výnimočných prípadoch sa môže doručenie tovaru predĺžiť, o tejto skutočnosti však zákazníka informujeme.
V prípade, že je Vaša objednávka naliehavá, najskôr sa prosím u nás informujte o dostupnosti tovaru.
Pre viac informácií ohľadne doručenia kliknite sem.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Menu