Chat with us, powered by LiveChat
https://www.creative-cables.sk/1_creative-cables BFIN272EU-4KPASL


Nový produkt

Dostupný

70,60 €

- +

Svietidlo Snake je jednoduchý a prispôsobiteľný spôsob, ako priniesť svetlo tam, kde ho potrebujete. 4 drevené káblové priechodky Rolé, ktoré sú súčasťou súpravy, robia z elektrickej zásuvky jednoduchý východiskový bod pre vytváranie originálnych textilných káblových inštalácií. Toto svietidlo s kovovou objímkou môže dodať stenám vitalitu a farbu a zároveň posunúť svetelný bod tam, kde to najviac potrebujete.

Čo získam kúpou tejto lampy?

Kúpou prenosného svietidla Snake získate elektroinštaláciu pripravenú na použitie a 4 drevené káblové priechodky Rolé. Ide o veľmi všestranné doplnky, pomocou ktorých vytvoríte na stenách nevšedné svetelné inštalácie. Rolé je v skutočnosti ideálnym nástenným držiakom pre skutočne netradičné riešenia osvetlenia: dá sa jednoducho nainštalovať vďaka vhodnému nástennému príslušenstvu a môže sa stať aj originálnym vešiakom.endiabiti.

Aký typ žiaroviek je kompatibilný s týmto prenosným svietidlom?

Lampa Snake so zástrčkou a rolé je možné zakúpiť s pribalenou žiarovkou G125, ktorú sme s ňou skombinovali a ktorá sa vďaka svojmu tvaru gule prispôsobí každej miestnosti. Prípadne si môžete prezrieť náš sortiment dizajnových LED žiaroviek s päticou E27a nájsť tú, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu prostrediu.

Viac detailov

 
Detaily

Lampa Snake sa skladá z:

5 metrov látkového kábla 2x0,75 vo vybranom prevedení
Sada kovových objímok E27 max 57W pre viditeľnú žiarovku vo zvolenej povrchovej úprave
Certifikát CE

Žiarovka [BB-P04]: LED, porcelánový efekt, G125, 7W, 640 Lm, 2700K, E27, energetická trieda F, priemer 125 mm, výška 178 mm, stmievateľná

Download PDF
 
Doručenie tovaru

Tovar, ktorý máme skladom v Českej republike, býva štandardne doručená v priebehu 2-5 pracovných dní.
V prípade, že tovar nemáme momentálne skladom v Českej republike sa dodacia lehota predĺži na 6-8 pracovných dní (pokiaľ sa jedná o hotové výrobky z našej ponuky počítajte radšej dlhšie termíny.
Vo výnimočných prípadoch sa môže doručenie tovaru predĺžiť, o tejto skutočnosti však zákazníka informujeme.
V prípade, že je Vaša objednávka naliehavá, najskôr sa prosím u nás informujte o dostupnosti tovaru.
Pre viac informácií ohľadne doručenia kliknite sem.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Menu