Chat with us, powered by LiveChat
https://www.creative-cables.sk/17_bebulbs BB-T02

BB-T02

Nový produkt

Dostupný

6,70 €

- +

Žiarovka Edison ST64 bola navrhnutá na základe starých televíznych trubíc a zároveň obsahuje modernú technológiu LED vlákna. Žiarovka T02 je ideálna pre tých, ktorí hľadajú stmievateľný výrobok s čírym povrchom a vynikajúcim pomerom ceny a kvality.

Aké funkcie ponúka táto žiarovka?

Žiarovka T02, ktorá je ideálna na vytvorenie jasnej atmosféry bez zmeny farieb alebo namáhania očí, sa môže pochváliť spotrebou 7 W, čo v porovnaní s tradičnými žiarovkami predstavuje približne 60 W. Pri jase 806 lúmenov poskytuje teplé biele osvetlenie s teplotou 2700 K. Dlhé vlákna LED žiarovky T01 pomáhajú redukovať oblasti tieňov a zabezpečujú rovnomerné rozloženie osvetlenia. Vďaka technológii LED, ktorá umožňuje nastavenie intenzity svetla, môže táto žiarovka podľa potreby zvýšiť alebo znížiť jas (možnosť stmievania). Vďaka pätici E27 je kompatibilná s väčšinou objímok.

Kde sa majú tieto žiarovky používať?

Nadčasový dizajn žiaroviek T02 dodá každému prostrediu eleganciu a noblesu. Možno ich použiť ako nástenné svietniky v obývačke, stolové lampy v pracovni alebo dokonca ako centrálny prvok lustra v obývačke. Dokonale sa hodia do akéhokoľvek prostredia - či už domáceho alebo komerčného - a premenia ho svojím teplým bielym osvetlením.

Akú technológiu používa T02?

Žiarovka T02 využíva technológiu LED vlákna, ktorá výrazne zvyšuje energetickú účinnosť a v porovnaní s tradičnými žiarovkami prináša až 90 % úspory. Okrem toho sa žiarovka T02 môže pochváliť životnosťou presahujúcou 15 000 hodín, čo zaručuje spoľahlivé osvetlenie na dlhší čas.

Osvetlite svoje priestory s vintage eleganciou čírej žiarovky Edison ST64, 7W 806Lm E27 a 2700K. Vytvorte príjemné a očarujúce prostredie v každom kúte svojho domova alebo komerčnej prevádzky.

Viac detailov

 
Detaily

Typ žiarovky: LED
Tvar: Edison
Závit: E27
Priemer: 64 mm
Dĺžka: 140 mm
Napätie: 220/240 V
Výkon: 7 W
Energetická trieda: E
Farba svetla: 2700 K
Svietivosť: 806 Lm
Stmievateľná: Áno

Naše stmievateľné žiarovky s rovným vláknom sú kompatibilné so všetkými technológiami stmievačov EDGE.

Pri výbere stmievača: okrem maximálneho výkonu záťaže by sa mala zohľadniť aj požiadavka na minimálny výkon. Ak je stmievaný výkon nižší ako minimálny uvedený výkon, záťaž môže blikať a/alebo sa poškodiť.

 
Vlastnosti
PoznámkaStmievateľná
ZávitE27
Priemer64 Ø
Typ žiarovkyLed
Farba svetla2700°K
Napätie220V, 240V
Príkon7W
Energetická triedaE
TvarEdison
Uhol osvetlenia360°
Svetelný tok806 Lm
Download PDF
 
Doručenie tovaru

Tovar, ktorý máme skladom v Českej republike, býva štandardne doručená v priebehu 2-5 pracovných dní.
V prípade, že tovar nemáme momentálne skladom v Českej republike sa dodacia lehota predĺži na 6-8 pracovných dní (pokiaľ sa jedná o hotové výrobky z našej ponuky počítajte radšej dlhšie termíny.
Vo výnimočných prípadoch sa môže doručenie tovaru predĺžiť, o tejto skutočnosti však zákazníka informujeme.
V prípade, že je Vaša objednávka naliehavá, najskôr sa prosím u nás informujte o dostupnosti tovaru.
Pre viac informácií ohľadne doručenia kliknite sem.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Menu