Chat with us, powered by LiveChat
https://www.creative-cables.sk/17_bebulbs BB-T01

BB-T01

Nový produkt

Dostupný

6,10 €

- +

Stmievateľná žiarovka s elegantným kvapkovým tvarom A60, čírym sklom a teplým bielym osvetlením s teplotou 2700 K. Žiarovka T01 je správnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú vysokokvalitný výrobok s charakterom, ktorý sa hodí do každej miestnosti a ponúka vynikajúci pomer ceny a kvality.

Aké sú vlastnosti tejto žiarovky?

Táto žiarovka je ideálna na vytvorenie jasnej atmosféry bez zmeny farieb alebo namáhania očí, má spotrebu 7 W, čo v porovnaní s tradičnými žiarovkami predstavuje približne 60 W. Pri jase 806 lúmenov poskytuje teplé biele osvetlenie s teplotou 2700 K. Dlhé vlákna LED žiarovky T01 pomáhajú redukovať oblasti tieňov a zabezpečujú rovnomerné rozloženie osvetlenia. Vďaka technológii LED, ktorá umožňuje nastavenie intenzity svetla, môže táto žiarovka podľa potreby zvýšiť alebo znížiť jas (možnosť stmievania). Vďaka pätici E27 je kompatibilná s väčšinou objímok, čo uľahčuje výmenu starých žiaroviek.

Kde by sa mali tieto žiarovky používať?

Žiarovka T01 s priehľadným kvapkovým dizajnom dodá každému prostrediu štýl a noblesu, či už doma alebo v komerčných priestoroch. Či už sa použije ako nástenná lampa v obývačke alebo stolová lampa v pracovni, táto žiarovka sa prispôsobí každej miestnosti a premení ju vďaka svojmu teplému bielemu svetlu a nadčasovému šarmu.

Akú technológiu využíva žiarovka T01?

Žiarovka T01 využíva technológiu LED vlákna, ktorá zabezpečuje až 90 % energetickú účinnosť v porovnaní s tradičnými žiarovkami. Okrem toho sa môže pochváliť životnosťou presahujúcou 15 000 hodín, čo zaručuje spoľahlivé a stabilné osvetlenie v priebehu času.

So žiarovkou T01 LED kvapka A60 7W 806Lm E27 2700K môžete skombinovať energetickú účinnosť, podmanivý dizajn a vynikajúcu kvalitu svetla, a to všetko za prijateľnú cenu.

Viac detailov

 
Detaily

Typ žiarovky: LED
Tvar: Kvapka
Závit: E27
Priemer: 60 mm
Dĺžka: 108 mm
Napätie: 220/240 V
Výkon: 7 W
Energetická trieda: E
Farba svetla: 2700 K
Svietivosť: 806 Lm
Stmievateľná: Áno

Naše stmievateľné žiarovky s rovným vláknom sú kompatibilné so všetkými technológiami stmievačov EDGE.

Pri výbere stmievača: okrem maximálneho výkonu záťaže by sa mala zohľadniť aj požiadavka na minimálny výkon. Ak je stmievaný výkon nižší ako minimálny uvedený výkon, záťaž môže blikať a/alebo sa poškodiť.

 
Vlastnosti
PoznámkaStmievateľná
ZávitE27
Priemer60 Ø
Typ žiarovkyLed
Farba svetla2700°K
Napätie220V, 240V
Príkon7W
Energetická triedaE
TvarKvapka
Uhol osvetlenia360°
Svetelný tok806 Lm
Download PDF
 
Doručenie tovaru

Tovar, ktorý máme skladom v Českej republike, býva štandardne doručená v priebehu 2-5 pracovných dní.
V prípade, že tovar nemáme momentálne skladom v Českej republike sa dodacia lehota predĺži na 6-8 pracovných dní (pokiaľ sa jedná o hotové výrobky z našej ponuky počítajte radšej dlhšie termíny.
Vo výnimočných prípadoch sa môže doručenie tovaru predĺžiť, o tejto skutočnosti však zákazníka informujeme.
V prípade, že je Vaša objednávka naliehavá, najskôr sa prosím u nás informujte o dostupnosti tovaru.
Pre viac informácií ohľadne doručenia kliknite sem.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu