Chat with us, powered by LiveChat
https://www.creative-cables.sk/17_bebulbs BB-P03

BB-P03

Nový produkt

Dostupný

15,10 €

- +

Žiarovka LED E27 CRI 95 G95 - P03 je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitné osvetlenie pre svoj domov alebo kanceláriu. Vysoký index podania farieb, teplá a príjemná farba svetla, elegantný tvar gule a sklenený povrch s porcelánovým efektom, ktorý vyžaruje homogénne svetlo robia z tejto žiarovky štýlový a funkčný doplnok každej lampy.

Vlastnosti

Vďaka pätici E27 sa dá ľahko inštalovať do rôznych existujúcich svietidiel. Okrem toho má žiarovka vysoký index podania farieb (CRI) 95, čo znamená, že verne zobrazuje farby.

Povrchová úprava

Porcelánový efekt povrchu skla žiarovky vydáva homogénne svetlo, ktoré sa rovnomerne rozptyľuje v celej miestnosti. To je obzvlášť užitočné v prostrediach, kde sa vyžaduje dobré všeobecné osvetlenie, ako sú kuchyne alebo zasadacie miestnosti.

Energetická úspornosť

LED žiarovka P03 je dobrou voľbou aj z hľadiska úspory energie. So spotrebou energie iba 7 W spotrebuje táto žiarovka menej energie ako tradičné žiarovky, čím šetrí účty za elektrinu. Okrem toho majú LED žiarovky oveľa dlhšiu životnosť ako staršie typy žiaroviek, čím sa znižuje potreba ich častej výmeny.

Farba a intenzita

Teplá biela farba svetla 2700K znamená teplé a príjemné svetlo. Táto farebná teplota svetla je ideálna na vytvorenie uvoľnenej atmosféry v prostredí, ako sú spálne alebo obývacie izby. Okrem toho je žiarovka stmievateľná, čo znamená, že intenzitu svetla možno nastaviť podľa potreby. Táto funkcia je obzvlášť užitočná, keď je potrebné jemné svetlo na vytvorenie romantickej atmosféry alebo na sledovanie televízie v tmavej miestnosti.

Tvar

Guľatý tvar glóbu G95 robí z tejto žiarovky štálový a nadčasový doplnok pre akékoľvek svietidlo, vrátane závesných lámp alebo lampičiek so zástrčkou, a to v akomkoľvek dekore.

Viac detailov

 • Detaily
 • Vlastnosti
 • Doručenie tovaru
 • Download PDF
 • Pravidlá

  • Názov : 14 day return policy
  • Popis Ak sa rozhodnete, že si produkty zakúpené na našej stránke nenecháte, môžete využiť tzv. "právo na odstúpenie od zmluvy". Od momentu, keď ste ich obdržali, máte 14 dní na to, aby ste celú objednávku alebo jej časť vrátili. Výrobky musia byť vrátené nepoškodené, v nepoškodenom stave a v pôvodnom obale. Právo na odstúpenie od zmluvy sa nevzťahuje na výrobky vyrobené na mieru alebo na výrobky evidentne upravené na mieru vrátane výrobkov vyrobených pomocou konfigurátora.
  • Kliknite sem pre viac informácií

 
Detaily

Typ svetelného zdroja: LED
Tvar: Glóbus (guľa)
Závit: E27
Priemer: 95 mm
Výška: 140 mm
Napätie: 220/240V
Výkon: 7W
Energetická trieda: F
Farba svetla: 2700 K
Svetelný tok: 640 Lm
Stmievateľná: Áno

Stmievateľná s LED stmievačom IGBT.

Ako vybrať regulátor: Je treba vziať do úvahy minimálny aj maximálny výkon. Ak je regulovaný výkon mimo toto rozpätie, zariadenie môže blikať a/alebo sa poškodiť.

 
Vlastnosti
PoznámkaStmievateľná
ZávitE27
Priemer95 Ø
Typ žiarovkyLed
Farba svetla2700°K
Napätie220V, 240V
Príkon7W
Energetická triedaF
TvarGlóbus, Glóbus
Uhol osvetlenia360°
Svetelný tok640 Lm
Farba sklaPorcelán
BrandBebulbs
Download PDF
 
Doručenie tovaru

Tovar, ktorý máme skladom v Českej republike, býva štandardne doručená v priebehu 2-5 pracovných dní.
V prípade, že tovar nemáme momentálne skladom v Českej republike sa dodacia lehota predĺži na 6-8 pracovných dní (pokiaľ sa jedná o hotové výrobky z našej ponuky počítajte radšej dlhšie termíny.
Vo výnimočných prípadoch sa môže doručenie tovaru predĺžiť, o tejto skutočnosti však zákazníka informujeme.
V prípade, že je Vaša objednávka naliehavá, najskôr sa prosím u nás informujte o dostupnosti tovaru.
Pre viac informácií ohľadne doručenia kliknite sem.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu