https://www.creative-cables.sk/17_bebulbs BB-P03

LED žiarovka E27 CRI 95 G95 7,2W 2700K stmievateľná - P03

BB-P03

Nový produkt

230 Položky
Dostupný

16,00 €

Cena vrátane recyklačného príspevku.

- +

Žiarovka LED E27 CRI 95 G95 - P03 je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitné osvetlenie pre svoj domov alebo kanceláriu. Vysoký index podania farieb, teplá a príjemná farba svetla, elegantný tvar gule a sklenený povrch s porcelánovým efektom, ktorý vyžaruje homogénne svetlo robia z tejto žiarovky štýlový a funkčný doplnok každej lampy.

Vlastnosti

Vďaka pätici E27 sa dá ľahko inštalovať do rôznych existujúcich svietidiel. Okrem toho má žiarovka vysoký index podania farieb (CRI) 95, čo znamená, že verne zobrazuje farby.

Povrchová úprava

Porcelánový efekt povrchu skla žiarovky vydáva homogénne svetlo, ktoré sa rovnomerne rozptyľuje v celej miestnosti. To je obzvlášť užitočné v prostrediach, kde sa vyžaduje dobré všeobecné osvetlenie, ako sú kuchyne alebo zasadacie miestnosti.

Energetická úspornosť

LED žiarovka P03 je dobrou voľbou aj z hľadiska úspory energie. So spotrebou energie iba 7,2 W spotrebuje táto žiarovka menej energie ako tradičné žiarovky, čím šetrí účty za elektrinu. Okrem toho majú LED žiarovky oveľa dlhšiu životnosť ako staršie typy žiaroviek, čím sa znižuje potreba ich častej výmeny.

Farba a intenzita

Teplá biela farba svetla 2700K znamená teplé a príjemné svetlo. Táto farebná teplota svetla je ideálna na vytvorenie uvoľnenej atmosféry v prostredí, ako sú spálne alebo obývacie izby. Okrem toho je žiarovka stmievateľná, čo znamená, že intenzitu svetla možno nastaviť podľa potreby. Táto funkcia je obzvlášť užitočná, keď je potrebné jemné svetlo na vytvorenie romantickej atmosféry alebo na sledovanie televízie v tmavej miestnosti.

Tvar

Guľatý tvar glóbu G95 robí z tejto žiarovky štálový a nadčasový doplnok pre akékoľvek svietidlo, vrátane závesných lámp alebo lampičiek so zástrčkou, a to v akomkoľvek dekore.

Viac detailov

 
Detaily

Typ svetelného zdroja: LED
Tvar: Glóbus (guľa)
Závit: E27
Priemer: 95 mm
Výška: 140 mm
Napätie: 220/240V
Výkon: 7,2W
Energetická trieda: F
Farba svetla: 2700 K
Svetelný tok: 640 Lm
Stmievateľná: Áno

Stmievateľná s LED stmievačom IGBT.

Ako vybrať regulátor: Je treba vziať do úvahy minimálny aj maximálny výkon. Ak je regulovaný výkon mimo toto rozpätie, zariadenie môže blikať a/alebo sa poškodiť.

 
Vlastnosti
Poznámka Stmievateľná
Závit E27
Priemer 95 Ø
Typ žiarovky Led
Farba svetla 2700°K
Napätie 220V, 240V
Príkon 7.2W
Energetická trieda F
Tvar Glóbus
Uhol osvetlenia 360°
Svetelný tok 640 Lm
Download PDF
 
Doručenie tovaru

Tovar, ktorý máme skladom v Českej republike, býva štandardne doručená v priebehu 2-5 pracovných dní.
V prípade, že tovar nemáme momentálne skladom v Českej republike sa dodacia lehota predĺži na 6-8 pracovných dní (pokiaľ sa jedná o hotové výrobky z našej ponuky počítajte radšej dlhšie termíny.
Vo výnimočných prípadoch sa môže doručenie tovaru predĺžiť, o tejto skutočnosti však zákazníka informujeme.
V prípade, že je Vaša objednávka naliehavá, najskôr sa prosím u nás informujte o dostupnosti tovaru.
Pre viac informácií ohľadne doručenia kliknite sem.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Menu