Chat with us, powered by LiveChat
https://www.creative-cables.sk/1_creative-cables BFIN272-SST


Nový produkt

Dostupný

58,00 €

- +

Ak hľadáte nástenné svietidlo s moderným a prispôsobivým dizajnom, toto kovové svietidlo, ktoré vzniklo spojením spojením svietidla Snake do zástrčky a dreveného stojana Pinocchio, by pre vás mohlo byť ideálnou voľbou.

Čo je na tomto svietidle také zvláštne?

Má dva charakteristické znaky, ktoré ho odlišujú od všetkých ostatných.

  • Vďaka textilnému káblu, zástrčke a vypínaču Creative-Cables môžete s touto lampou ľahko osvetliť akúkoľvek časť miestnosti. bez nutnosti zložitej inštalácie. Potrebujete len elektrickú zásuvku a je to hotové.
  • Drevený stojan Pinocchioje navrhnutý tak, abyumožniť prechod hotových svietidiel bez nutnosti vŕtať diery do steny. Kábel je navinutý okolo drevených podpier s vrúbkovaním na oboch koncoch držiaka, čo umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu. Rameno Pinocchia je navyše pohyblivé a možno ho upevniť v troch rôznych výškach, aby bolo možné dosiahnuť požadovaný estetický výsledok.

Toto riešenie vám umožní vytvoriť originálny a funkčný svetelný bod bez toho, aby ste museli meniť existujúcu elektrickú inštaláciu. Svietidlo stačí zapojiť do najbližšej elektrickej zásuvky a pripevniť na stenu miestnosti.

V akých farbách je táto lampa k dispozícii?

Toto kovové nástenné svietidlo je k dispozícii vrôznych povrchových úpravách, buď farebné a hravé, alebo minimalistické a elegantné, aby vyhovovali každému vkusu a potrebám v oblasti zariaďovania. Výber správnej povrchovej úpravy môže pomôcť vytvoriť dokonalú atmosféru v miestnosti, či už ide o mäkké osvetlenie pre romantickú atmosféru alebo jasné svetlo pre svetlú pracovňu. Toto kovové nástenné svietidlo budete môcť skombinovať aj s akýmkoľvek lampou, pre koordinovaný a prekvapivý výsledok.

Ak hľadáte ľahko inštalovateľné, univerzálne nástenné svietidlo s moderným dizajnom, kovový Snake je pre vás tou správnou voľbou. Vďaka držiaku Pinocchio si budete môcť vytvoriť originálny a funkčný svetelný bod bez obmedzenia existujúceho elektrického systému. Okrem toho vám výber rôznych povrchových úprav umožní prispôsobiť svietidlo Snake vášmu štýlu zariaďovania.

Viac detailov

 
Detaily

SnakeBis zapojenie s kovovým objímkou a elektrickým káblom:

  • 2,5 m textilný kábel 2x0,75 vo vybranom vyhotovení (100 cm od zástrčky k vypínaču + 150 cm od vypínača k objímke)
  • Objímka E27 z hladkého termoplastického materiálu s kovovým tienidlom vo vybranej povrchovej úprave, max. 57 W, ⌀ 42 mm v 62 mm (pre súpravu objímky s povrchovou úpravou čierna, biela a saténový titán) ⌀ 43 mm, v 67 mm (pre súpravu objímky s povrchovou úpravou modrá )
  • idvojpólový vypínač vo vybranom vyhotovení
  • 2-pólová 10A európska zástrčka vo vybranom vyhotovení

Pinocchio: nástenný držiak z bukového dreva

  • Rozmery stojana: výška: 24,5 cm, šírka: 3,5 cm, hĺbka: 3,9 cm
  • Rozmery ramena: dĺžka: 24,5 cm, šírka: 1,4 cm, hĺbka: 1,2 cm

Upozornenie::

  • maximálne vysunutie na držiaku: 27,2 cm
  • maximálna nosná hmotnosť: 2,3 kg

Vyrobené v Taliansku

Žiarovka pre súpravu objímky čierna a modrá [BB-P04]: LED, Globe G125, E27, porcelánový efekt, 220/240 V, 7 W, 640 LM, 2700 K, trieda F, šírka 125 mm, výška 178 mm, stmievateľná
Žiarovka pre matnú bielu povrchovú úpravu sady objímky [BB-C07]: LED, Globe G125, E27, zlatá, 220/240V, 4W, 250 LM, 1800K, šírka 125 mm, výška 178 mm, stmievateľná
Žiarovka pre sadu objímok s titánovým saténovým povrchom [DL700179]: LED, Globe G125 E27 Smoky, 220/240V, 5W, 120 LM, 1800K, šírka 125 mm, výška 175 mm, stmievateľná

Certifikát CE

Download PDF
 
Doručenie tovaru

Tovar, ktorý máme skladom v Českej republike, býva štandardne doručená v priebehu 2-5 pracovných dní.
V prípade, že tovar nemáme momentálne skladom v Českej republike sa dodacia lehota predĺži na 6-8 pracovných dní (pokiaľ sa jedná o hotové výrobky z našej ponuky počítajte radšej dlhšie termíny.
Vo výnimočných prípadoch sa môže doručenie tovaru predĺžiť, o tejto skutočnosti však zákazníka informujeme.
V prípade, že je Vaša objednávka naliehavá, najskôr sa prosím u nás informujte o dostupnosti tovaru.
Pre viac informácií ohľadne doručenia kliknite sem.

Menu