Chat with us, powered by LiveChat

SI!, prvé svietidlo bez zástrčky a batérií

Inovatívna 5V lampa napájaná jednoduchým káblom USB-C, v ktorej sa spája všestrannosť, udržateľnosť a dizajn.

SI! je lampa, ktorá vám umožní nahliadnuť do budúcnosti. Modulárny dizajnérsky projekt, podobný ostatným našim produktom, ale ešte udržateľnejší a všestrannejší. Tento výtvor vychádza z nadčasového hesla "menej je viac", ktoré nás viedlo k vyradeniu všetkého, čo sme nevyhnutne nepotrebovali, a k tomu, aby sme sa v porovnaní s bežnými svietidlami spoľahli na inú technológiu.

Výsledok? Prvá prenosná lampa bez batérie, ktorá opúšťa 220 V a spolieha sa výlučne na 5 V napätie, rovnaké, aké používajú káble USB-C.

Aký je dôvod prenosnej lampy bez batérie?

Už to mám! Sme obklopení zariadeniami napájanými batériami, ktoré môžu byť použité na napájanie SI! vďaka jednoduchému káblu USB-C. To nám umožňuje opakovane používať existujúce batérie namiesto toho, aby sme museli kupovať nové.

Environmentálny dopad. Výroba batérií má významný environmentálny dopad, ktorý zahŕňa ťažbu minerálov, spotrebu energie a emisie skleníkových plynov.

Problémy s likvidáciou. Použité batérie musia byť zodpovedne zlikvidované, čo môže byť ťažké alebo drahé v závislosti na type batérie a miestnych predpisoch.

Úspora nákladov. Kúpa nových batérií predstavuje ďalšie náklady.

Životnosť. Batérie majú obmedzenú životnosť a kedže prenosná lampa SI!  batérie nemá znamená to, že SI!  nebude starnúť.

UDRŽATEĽNÁ

Menej je viac. Práve preto sme v prípade SI! lampy urobili ťažké rozhodnutie rozlúčiť sa s našimi milovanými káblami.

MODULÁRNA

Keďže bola navrhnutá podľa kritérií procesu po skončení životnosti, dajú sa jej komponenty ľahko rozobrať a recyklovať/ opätovne použiť.

VŠESTRANNÁ

Vo vašej spálni, na terase alebo pripravená vedľa vás na pikniku. Vezmite si túto lampu kamkoľvek chcete a používajte ju akokoľvek chcete.

DIZAJNOVÁ

Vďaka čistým líniám, širokému výberu farieb a možnosti spárovať ju s rôznymi žiarovkami ľahko prispôsobíte jej vzhľad svojmu vkusu.
 • 27,40 € Dostupný
  Lampa SI!: navonok jednoduchá, v jadre s unikátnou technológiou (v konaní o udelení patentu), ktorá plne prešla z napätia 220 V na 5 V. Vďaka portu USB-C budete môcť svietiť SI! aj prostredníctvom počítačov, smartfónov a powerbánk. Možnosti tejto lampy sú nekonečné: v interiéri alebo exteriéri, postavená na rovnú plochu alebo pripevnená na kovový povrch...
 • 22,20 € Dostupný
  Lampa SI!: navonok jednoduchá, v jadre s unikátnou technológiou (v konaní o udelení patentu), ktorá plne prešla z napätia 220 V na 5 V. Vďaka portu USB-C budete môcť svietiť SI! aj prostredníctvom počítačov, smartfónov a powerbánk. Možnosti tejto lampy sú nekonečné: v interiéri alebo exteriéri, postavená na rovnú plochu alebo pripevnená na kovový povrch...

JEDNA LAMPA, NEKONEČNÉ MNOŽSTVO POUŽITÍ

Večera na streche, pohodové čítanie neskoro večer, piknik na pláži... čokoľvek chcete! Naše svietidlo SI! je mimoriadne prispôsobivý zdroj svetla a dokonalý spoločník počas akejkoľvek časti dňa – jeho magneticka základňa sa spoľahlivo prichytí na akýkoľvek kovový povrch.

Na rozsvietenie SI! postačí akýkoľvek počítač, smartfón alebo malá powerbanka...

Alebo ešte jednoduchšie, stačí ju pripojiť cez nabíjačku s konektorom USB-C.

 • 29,40 € Dostupný
  Ak hľadáte jedinečný a inovatívny darček, potom je pre vás prenosná lampa SI! s darčekovou krabičkou dokonalou odpoveďou na vaše potreby. Okrem patentovanej technológie, čo robí túto 5-voltovú lampu výnimočnou, je k dispozícii aj balenie, ktoré môže slúžiť ako puzdro na istý darček.Čo znamená 5-voltová lampa?Technológia 5 voltov, ktorá sa používa v...

NECHÝBA NIEČO?

Nie, naša nová 5V lampa je takto v balení skutočne celá! Cesta k udržateľnosti nikdy nie je jednoduchá... aby sme ju mohli uskutočniť, museli sme opustiť náš kľúčový prvok, textilný kábel. Pretože si myslíme, že namiesto toho je najlepšie použiť pre napájanie našej lampičky SI! niečo, čo sa už nachádza vo väčšine domácností: USB-C káble.

SI!

SI!

SI!

Navrhli sme aj dva užitočné doplnky pre SI!. Sú to kovový podstavec, ktorý možno umisestniť na akýkoľvek horizontálny hladký neželezný povrch, a kovová podložka Attacca SI!, ktorú skrutkou pripevníte na miesto, kde budete chcieť lampu umiestňovať.

 • 9,80 € Dostupný
  Kovový podstavec umožňujúci upevniť svietidlo SI! Lamp na akýkoľvek rovný, neželezný povrch.Tenký (3 mm), doplnený ochrannou podložkou odolnou proti poškriabaniu podkladu a bočným záhybom na diagonálne umiestnenie lampy: dokonalá kombinácia osvetlenia a dekorácie.K dispozícii je rôznych farbách, vďaka čomu sa tento kovový podstavec zosúladí s okolím,...
 • 1,30 € Dostupný
  AttaccaSI! je príslušenstvo Creative-Cables, ktoré umožňuje upevniť objímku SI! na akýkoľvek neželezný povrch. Na pripevnenie kamkoľvek budete potrebovať iba skrutku a hmoždinku.Kamenná stena alebo sadrokartónová priečka, čelo z tvrdého dreva alebo drevotriesková knižnica, bez ohľadu na povrch stačí upevniť podložku a máte to.Táto podložka má...

ZASVIEŤTE SI!

Výnimočná lampa vyžaduje výnimočné žiarovky. Pozrite si výber našich 5V žiaroviek s vintage vzhľadom a modernou technológiou vo vnútri.


Menu