Chat with us, powered by LiveChat

Cage: nové prístupy k osvetleniu

Hľadáte modulárny luster v štýle Creative-Cables? Cage je odpoveďou. Prvok s čistým tvarom, vďaka ktorému usporiadáte a prepojíte káble a vytvoríte tak oslnivé a jedinečné závesné svietidlá. Radi o nich premýšľame ako o vznášajúcich sa sochách!

Okrúhly alebo štvorcový?

Sú k dispozícii v 3 rôznych vyhotoveniach: čierne alebo biele z recyklovaného plastu a priehľadné z polykarbonátu.

KRUH

Vyrobený z šiestich častí, ľahko zostaviteľný. Kruhový Cage je konštrukcia, ktorá rozmiestňuje káble rovnomerne po obvodu kruhu a vytvára jedinečné a scénografické svietidlá.

ŠTVOREC

Vyrobený zo štyroch častí, ľahko zostaviteľný. Štvorcový Cage pridržiava káble v rohoch konštrukcie, výsledné svietidlá majú originálny hranatý tvar a výrazné línie.

Zmeňte tvar

Ak vás omrzí súčasný vzhľad vášho lustra, môžete ho ľahko zmeniť jednoduchým pridaním nových rámov Cage k aktuálnemu svietidlu alebo úpravou ich umiestnenia.

Fascinujúce a jedinečné tvary vytvorené pomocou našich káblov sú tým, čo z tejto lampy robí skutočné umelecké dielo plávajúce v priestore.

Malý tip od nás... Nechajte sa uniesť svojou kreativitou a premiestňujte Cage do rôznych výšok. Budete mať nespočet lustrov v jednom a nikdy nebudú nudné!

marcello ziliani

Marcello Ziliani sa narodil v roku 1963 v meste Brescia v znamení Rýb. V roku 1988 získal titul architekta na Politecnico v Miláne, pričom jeho vedúcim (a jedinečným učiteľom) bol Achille Castiglioni. Rozhodol sa sústrediť svoju prácu na dizajn, pričom rozvíjal projekty v rôznych oblastiach, ako je interiérový dizajn, osvetlenie, doplnky, návrhy kúpeľní a kancelárií, zberateľské predmety a tovar spojený aj s raným detstvom, divadelná scénografia, grafika a komunikácia, koordinácia dizajnu, umelecká réžia a výstavy. Jeho hlavným zameraním je udržateľnosť, "dizajn zameraný na človeka" a "agilná produktivita". Neberie ohľad na absolutizmy a neochvejné komfortné zóny, hovorí pokojne a je vnímavým poslucháčom. Pevne verí, že v hĺbke každého projektu je ambícia pripravená vzlietnuť.

Marcello Ziliani

Ako na to?

Použite samostatný Cage alebo ich kombinujte viacero pre dosiahnutie rôznych tvarov a vytvorte si tak svoju vlastnú “lustrovú kreáciu”. Nie je tu žiaden limit, len vaša fantázia a odvaha dať sa do diela!


Menu