Chat with us, powered by LiveChat

VONKAJŠIE OSVETLENIE

Ako si rozsvietiť záhradu

Nezáleží na tom, či máte malú mestskú záhradku, alebo veľký vidiecky statok. S použitím vonkajších svietidiel Creative-Cables si budete môcť vytvoriť jedinečnú záhradnú svetelnú inštaláciu na mieru, vďaka ktorej vynikne každý detail vášho vonkajšieho priestoru.

S nami si môžete:

  • vytvoriť na mieru šitú a vodeodolnú trvalú svetelnú inštaláciu s použitím patentovaného svetelného systému EIVA, ktorý sme navrhli s cieľom osvetliť akékoľvek vonkajšie priestory a vytvoriť tak pre vás ešte krajšie a pohodlnejšie miesto pre ktorékoľvek ročné obdobie. Jednotlivé  komponenty (stropné rozety, objímky a spojovacie krabičky) majú stupeň ochrany IP65, vďaka čomu sú chránené pred vodou a dažďom bez ohľadu na ich konfiguráciu.

  • vytvoriť jednoducho demontovateľnú inštaláciu s použitím nášho systému svetelných šnúr LUMET so stupňom ochrany IP44 Tento systém vám umožňuje vybrať si farbu a dĺžku kábla, rovnako ako počet a pozíciu objímok, a vytvoriť si svetelnú girlandu presne podľa vlastného vkusu a potreby.

- Nakúpte z našej ponuky -

Ako si osvetliť verandu

Chceli by ste si osvetliť verandu a vytvoriť z nej aj večer pekné, ale zároveň bezpečnémiesto?

Ak áno, naše vodeodolné svietidlá EIVA, sú pre vás to pravé riešenie:

  • s nástennými svietidlami si môžete jednoducho a elegantne osvetliť chodník ku vstupným dverám, vstup na záhradu, alebo na verandu. Jediné, čo potrebujete mať, je pripravený elektrický vývod a svietidlo v prevedení, ktoré najviac vyhovuje vášmu priestoru!

  • so závesnými svietidlami, si môžete osvetliť vstup do domu, altánku, alebo verandu, a na ich pripojenie využiť podľa potreby stropný, alebo nástenný elektrický vývod. S decentralizovanými svietidlami môžete svetelný záves spustiť kamkoľvek si želáte a maximálne tak využiť celý potenciál vonkajšieho priestoru!

  • Vďaka svietidlám so zástrčkou, s IP44 Snake EIVA môžete svetlo umiestniť (a premiestniť) kamkoľvek chcete. Tieto svietidlá predstavujú výborné riešenie pre ľudí, ktorí bývajú v prenajatých domoch a prázdninových domoch, alebo pre všetkých tých, ktorí radi často menia usporiadanie nábytku. A najlepšie na nich je to, že si ich môžete navrhnúť sami akokoľvek chcete.

- Nakúpte z našej ponuky -

Ako osvetliť vašu terasu

Máte terasu, veľký balkón alebo altánok? Môžete si ich jednoducho osvetliť kreatívnou svetelnou inštaláciou vyrobenou na mieru z komponentov Creative-Cables.

4 základné otázky vám pomôžu vybrať to najlepšie svetelné riešenie:

  1. Hľadáte stálu alebo dočasnú svetelnú inštaláciu? Vďaka zástrčke sú svetelné šnúry systému LUMET  a svietidlá EIVA Snake ideálne ako dočasné svetelné inštalácie. Ak chcete využiť existujúci stropný alebo nástenný elektrický vývod, môžete si vytvoriť vonkajšie svetelnú šnúru s použitím stropnej rozety EIVA ako začiatočným bodom.

  2. Potrebujete jeden alebo viac svetelných zdrojov? S komponentami EIVAbudete schopní vytvoriť svetelný systém s obrovským množstvom možných prevedení a priviesť svetlo kamkoľvek potrebujete a premeniť tak váš priestor na vkusné a útulné miesto.

  3. Aký typ napájania máte k dispozícii pre vaše svietidlá?V závislosti od toho, či máte jeden alebo viac elektrických vývodov, môžete vytvoriť svetelnú inštaláciu s viacerými svetlami z jedného elektrického vývodu, alebo pripojiť svietidlo ku každému elektrickému vývodu zvlášť. Môžete si vybrať variantu, ktorá vám vyhovuje najviac.

  4. Odkiaľ začať? Na napájanie našich vonkajších svietidiel môžete použiť zástrčku, alebo stropný či nástenný elektrický vývod. V každom prípade si budete môcť navrhnúť, vytvoriť a umiestniť vlastné dokonalé svietidlo do vášho altánku, terasu či pod pergolu.

- Nakúpte z našej ponuky -

Prezrite si našu ponuku svetelných systémov EIVA a LUMET aj keď budete offline!


Menu