Chat with us, powered by LiveChat

Osvetlite si vaše vonkajšie priestory s príjemnou večernou atmosférou farebnými svetelnými šnúrami od Creative Cables

Prečo si vybrať spoločnosť LUMET

HOTOVÉ SVIETIDLÁ

So systémom Lumet si môžete vytvoriť jedinečné vonkajšie osvetlenie, ktoré sa ľahko inštaluje a demontuje a je ideálne pre spríjemnenie vášho vonkajšieho večerného posedenia s priateľmi, doma alebo na dovolenke!

ODOLNÉ VOČI VLHKOSTI

Vďaka stupňu ochrany IP44 môžete svetelné reťaze systému Lumet spokojne inštalovať vo svojich vonkajších priestoroch aj počas tých najvlhkejších večerov a pred každým lejakom ich rýchlo zložiť.

PRISPÔSOBITEĽNÉ NA MIERU

Vďaka vlastnostiam kábla a spôsobu montáže objímok si môžete svetelné šnúry Lumet ľahko prispôsobiť svojim potrebám. Ak sa vaše potreby zmenia, bude rovnako ľahké zmeniť aj svetelnú šnúru!

KOMPLETNÉ ZOSTAVY

HOTOVÉ RIEŠENIA

Hotové zostavy svetelných šnúr LUMET sú ideálne na osvetlenie vonkajších priestorov ako sú záhrady, terasy a altánky, v prevedení, ktoré sa ľahko inštaluje a demontuje. Zostava ponúka kompletné riešenie dostupné v rôznych dĺžkach a farebných variáciách. Spolu s káblom je dodávané všetko potrebné príslušenstvo: objímky, zástrčky a háčiky, dostupné v bielej alebo čiernej farbe.

Řešení pro kutily

Navrhnite si vlastné riešenie svetelnej šnúry lumet

1 - VÝBER KÁBLA

Vyberte si z viac ako 20 farebných prevedení textilných káblov s obdĺžnikovým prierezom taký, ktorý najviac vyhovuje vášmu štýlu a zakúpte si toľko metrov, koľko budete na vašu vonkajšiu inštaláciu potrebovať.

2 - ROZMIESTNENIE SVETELNÝCH BODOV

Vyberte si potrebný počet objímok a nakonfigurujte si ich podľa svojich potrieb: uprednostňujete vystavené žiarovky alebo chcete radšej pridať tienidlo? Ich inštalácia bude veľmi jednoduchá, pretože ich nie je potrebné zapájať!

3 - PRIDAŤ ZVYŠNÉ SÚČIASTKY

Poskladajte svoj systém Lumet pridaním ďalšieho potrebného príslušenstva: zástrčky na priame pripojenie k zdroju napájania, a háčik na zachytenie kdekoľvek potrebujete. Ak si naopak chcete svetelnú šnúru predĺžiť, alebo spojiť dve dohromady, môžete to urobiť pomocou špeciálnej spojovacej krabičky.

4 - DOKONČITE SVOJ LUMET SYSTÉM

Keď ste si poskladali vlastnú svetelnú šnúru, už ju treba iba dokončiť! Vyberte si z nášho katalógu E27 žiaroviek tie, ktoré najlepšie vystihujú váš štýl, a podľa potreby pridajte jedno alebo viac tienidiel z našej rozsiahlej ponuky!

NECHAJTE SA INŠPIROVAŤ

Svetelné šnúry LUMET

Nástenná svorka pre svetelné šnúry

Systém LUMET káble

ierna E27 objímka z termoplastu pre Svetelné šnúry

LUMET Outdoor string lights

Máte záujem o inštaláciu elektroinštalačného systému Lumet, ale nemáte potuchy, kde začať? Žiaden problém!

Je tu "Osvetlite ma" bezplatná služba Creative-Cables, prostredníctvom ktorej vám naši odborníci pomôžu nájsť riešenia šité na mieru vašim potrebám. Dosiahnite dokonalé výsledky, či už online z pohodlia domova alebo osobne v niektorej z našich predajní. Kliknite sem a dozviete sa viac.


Menu