Chat with us, powered by LiveChat

Vytvorte si dizajnovú nástennú elektrickú inštaláciu s TUBES

Tubes je systém od Creative-Cables, ktorý v sebe spája estetiku farebného textilného opletu s funkčnosťou. Toto nové poňatie nástennej elektrickej inštalácie vám zaručuje, že sa už nebudete musieť nechať obťažovať nevzľadnými plastovými lištami alebo kovovými rúrami.

Rúrky sú oveľa viac ako len potrubie!

NECHTE SE INSPIROVAT

Lesklé kovové tienidlo Harbour

Creative Tube

Kovová krabička pre Creative-Tube so Schuko zásuvkou

Creative Tube

Päť-vstupová kovová rozvodná krabička pre Creative-Tube

Jednoduché závesné svietidlá

Kovová krabička pre Creative-Tube s vypínačom

Creative tube

S14d lineárna LED zlatá

Máte záujem o inštaláciu elektroinštalačného systému Tubes, ale nemáte potuchy, kde začať? Žiaden problém!

Je tu "Osvetlite ma", bezplatná služba Creative-Cables, prostredníctvom ktorej vám naši odborníci pomôžu nájsť riešenia šité na mieru vašim potrebám. Dosiahnite dokonalé výsledky, či už online z pohodlia domova alebo osobne v niektorej z našich predajní. Kliknite sem a dozviete sa viac.

Navrhnite si jedinečný systém elektrickej inštalácie

1 - ZAČNITE VÝBEROM FARBY

S Creative-Tubes môžete vytvoriť viditeľnú elektrickú inštaláciu, ktorá odráža štýl vášho interiéru. Vyberte si z našej bohatej ponuky textilných úpletov ten správny, aby ste dosiahli žiadaný efekt. Jasné farby vytvárajú výrazný kontrast, zatiaľ čo geometrické vzory sú ideálne pre milovníkov tvarov a prirodzené odtiene zase vyhovujú tým, ktorí uprednostňujú vzhľad farby-vo-farbe.

2 - VYUŽITE STENU AKO MALIARSKE PLÁTNO

Každá trubica Creative Tube môže byť vytvarovaná tak, aby sa prispôsobila vášmu návrhu, a to tak, že doslova nakreslí kontúry vašej inštalácie na stropy a steny. Aby ste zaistili stálosť svojho dizajnu, ponúkame vám špeciálne svorky na elegantné a diskrétne upevnenie trubice na stenu.

3 - NAVRHNITE SI VLASTNÝ SYSTÉM

Pri vytváraní nástennej inštalácie sme nezohľadňovali iba maskovanie elektrických káblov; elektrická inštalácia musí tiež uspokojovať každodenné funkčné potreby. Ponúkame rad doplnkov, ktoré vám umožnia vylepšiť celý systém vložením elektrických zásuviek a vypínačov.

4 - DOKONČITE CELY SYSTÉM

Pridajte do systému Tubes nástenné alebo závesné svietidlá. Creative Tubes je možné pripojiť aj k našej kolekcii kovových stropných roziet s bočným otvorom, čo vám umožní vytváriť skutočne štýlové svetelné inštalácie.


Menu