Chat with us, powered by LiveChat

Systémy pre lineárne LED žiarovky S14d

Lineárne LED svietidlá S14 sú skvelé pre nástenné inštalácie, ako doplnkové nástenné osvetlenie alebo ako kúpeľňové svietidlá a vonkajšie osvetlenie.

Vďaka exkluzívnym riešeniam spoločnosti Creative-Cables sa dajú použiť aj ako závesné svietidlá, čo zvyšuje možnosti ich využitia a dáva možnosť vytvárať originálne a kreatívne kompozície.

Vhodné objímky sú esse14 a Syntax®.

Objímky na stěnu a strop Esse 14

Zaoblené, drobné a orientované na dizajn – svojim návrhom môžete dať tvar bez obáv, že zaberú príliš veľa miesta. Objímka nevyžaduje stropnú rozetu a možno ju pripevniť priamo na stenu. Exkluzívny výrobok od Creative-Cables, navrhnutý tak, aby odolal vlhkosti vďaka certifikovanej ochrane IP44 pri použití 30cm nebo 50cm lineárnych LED žiaroviek.

Objímky Syntax®

Lineárne žiarovky s paticou S14d sice môžu byť použité pre inštalácie na stenách alebo stropoch, ale v plnej kráse vyniknú, keď sa zavesia do priestoru alebo umiestnia na otočný kĺb. Vďaka systému Syntax ich možno kombinovať v rôznych kompozíciach s doteraz nevídanými scénografickými efektmi.

Esse14 Objímka pre závesnú lampu

Dostupná v siedmych dekoroch, od bielej po čiernu, vrátane rôznych odtienov mramoru a dreva. Splní akékoľvek želanie a zladíte ju s akýmkoľvek interiérom.

Hotové svietidlá

Pohrajte sa s výškou osvetlenia v kuchyni a jedálni, osvetlujte obrazy a zrkadlá, dodávajte chodbám rytmus, vytvárajte zložité závěsné kompozície a vela ďalšieho s hotovými svietidlami, ktoré sú kompletne zostavené a pripravené k inštalácii.

SPOSTALUCE

Svietidlo v niekoľkých dekoroch pre každého nadšenca svetelného dizajnu, ktorý chce tieto moderné a zároveň elegantné žiarovky pridať do akéhokoľvek miesta svojho domova alebo pracovného priestoru.

SUSPENSIONS

Nadšenci osvetlenia si užijú nekonečný potenciál žiaroviek LED S14d, ktoré dodávajú moderný a zároveň elegantný nádych celej škále svietidiel.

FERMALUCE

S novou nástennou alebo stropnou lampou s patentovanou objímkou esse14 bude používanie LED S14d žiaroviek ešte jednoduchšie a ešte nápaditejšie.

Lineárne LED žiarovky

Naše objímky neboli také atraktívne a vynikajúce bez radu lineárnych svetelných zdrojov od Creative Cables. Vďaka energeticky úspornej a dlhotrvajúcej technológii LED sa opäť dostávajú do popredia a prinášajú do vášho okolia minimalistický, ale zároveň elegantný nádych. Naše trubicové žiarovky sa vyznačujú mäkkým svetlom a valcovitým tvarom; sú k dispozícii v štyroch povrchových úpravách (číra, zlatá, opálová a dymovo sivá) a troch veľkostiach s dĺžkou od 30 cm do jedného metra. A môžu byť aj stmievateľné.

Ako inštalovať S14

Navrhnite si svoje vlastné S14 riešenie

Trocha inšpirácie do začiatku

S14 Lamps

LED lineárna žiarovka S14d dymová

Esse14 - objímka S14d na stenu alebo strop

Esse14 nástenná alebo stropná lampa


Menu