Chat with us, powered by LiveChat

Voda nebola vždy priateľským prostredím pre svietidlá. Až doteraz.

Vytvorte si vlastné vonkajšie osvetlenie s garanciou Creative-Cables kvality.

Prečo si vybrať EIVA?

Odolný voči dažďu a vode

Dušou systému EIVA je svetovo prvá E27 objímka s ochranou IP65: vďaka špeciálnemu izolačnému gélu vo vnútri a vodotesnej membráne okolo žiarovky, odolá táto objímka bez problémov dažďu aj búrke.

Navrhnutý pre vonkajšie priestory

Svetelný systém EIVA je navrhnutý, vyrobený a patentovaný značkou Creative-Cables. Umožní vám osvetliť vonkajšie priestory ako terasy, altánky, verandy a vonkajšie sedenia vašich barov a reštaurácií.

100% Prispôsobiteľné

Môžete si u nás zakúpiť samostatné komponenty a vytvoriť si vlastné jedinečné vonkajšie osvetlenie, alebo nás môžete osloviť a my vám zostavíme svietidlo podľa vašich predstáv, ktoré bude ihneď pripravené na inštaláciu.

Fermaluce EIVA

HOTOVÉ SVIETIDLÁ

Vďaka hotovým svietidlám systému EIVA môžete vylepšiť vzhľad vašich vonkajších priestorov bezpečnými produktmi vyrobenými v Taliansku, ktoré sú absolútne odolné voči vode. Každé svietidlo je vyrobené z komponentov z mäkkého silikónu v rôznych farebných prevedeniach. Výmenou niektorého komponentu, zmenou dĺžky kábla, alebo farebnej kombinácie si môžete prispôsobiť svietidlo vlastným osobným požiadavkám. Dostupné sú nasledovné modely svietidiel:

    • Prenosné vonkajšie svietidlá so zástrčkou, známe ako Snake, dostupné v edícii Pastel alebo Elegant, vo verzii s vystavenou žiarovkou, alebo pre upevnenie tienidla, ktoré môžu byť plne prispôsobiteľné s použitím KONFIGURÁTORA.
    • Nástenné svietidlá Fermaluce, dostupné v edícii Pastel alebo Elegant vo verzii s vystavenou žiarovkou alebo s tienidlom. Sú ideálne pre funkčné osvetlenie terasy, verandy, prípadne kúpeľne.
    • Jednoduché závesné svietidlá dostupné v edícii Pastel alebo Elegant vo verzii s vystavenou žiarovkou alebo s tienidlom. Všetky verzie svietidiel je možné zakúpiť spolu so stropnou fixáciou (decentralizérom) a sú ideálne pre tých, ktorí majú nástenný vývod elektriky, ale túžia po závesnej stropnej lampe.

STROPNÁ ROZETA ALEBO ZÁSTRČKA?

Na začiatku je dobré si ujasniť, či uprednostníte zástrčku, alebo stropnú rozetu. Stropná rozeta s 1 otvorom EIVA z mäkkého silikónu s IP65 vám umožní vytvoriť absolútne vodeodolné závesné svietidlá alebo svetelné reťaze.

Na druhej strane so zástrčkou odolnou voči vlhkosti s IP 44 si môžete vytvoriť prenosné závesné svietidlá, ktoré budete môcť použiť kdekoľvek a kedykoľvek chcete.

VYBERTE SI OBJÍMKU

Vyrobená z bieleho alebo čierneho termoplastu je vodeodolná objímka vhodná rovnako pre jednoduché svietidlá s odokrytou žiarovkou, ako aj pre svietidlá s E27 tienidlom.

Objímka môže byť zakúpená buď samostatne, alebo spolu s mäkkou silikónovou krytkou dostupnou v dvoch tvaroch a množstve farebných prevedení.

PREPOJTE VIAC SVIETIDIEL

Ak chcete osvetliť viac miest vonkajšieho priestoru, využite výhodu 100% vodotesnej spojovacej krabičky v tvare T EIVA 3 s ochranou IP65 a navrhnite si jedinečnú vonkajšiu svetelnú inštaláciu.

Vytvorte si svetelnú šnúru, prepojte niekoľko závesných svietidiel, alebo si navrhnite svetelnú mriežku: vy sami si vyberáte rozloženie, výšku a vzdialenosť svetelných závesov.

Eiva-3, conexión de 3 vías para exterior IP65

VYBERTE SI KÁBEL

Creative-Cables vonkajšie káble sú navrhnuté tak, aby vám umožnili vytvoriť vonkajšiu svetelnú inštaláciu podľa vlastných predstáv, ktorá je odolná voči dažďu a vode.

Vyberte si kábel z prírodných materiálov ako je juta a ľan, alebo z jasných farieb káblov potiahnutých umelým hodvábom pre dosiahnutie želaného estetického efektu.

Začnite svoj nákup z našeho výberu

EIVA ELEGANT, silikónová E27 objímka

Eiva-3, spojovacia krabička

Snake EIVA Swing

IVA PASTEL - Závesná lampa

EIVA Závesná lampa do exteriéru

Fermaluce EIVA


Menu